Degustace afrických vín

Degustace afrických vín

vinná degustace

Lucie

Datum

Pátek, 19.4.2024

Začátek

19:00 h

Místo

hotel

Kuřáci

ano (terasa)

Počet osob

xx

Cena

700 Kč / osoba

rezervovat
přidat do kalendáře
Připravte se na výjimečnou vinnou degustaci afrických pokladů, která vám otevře dveře do srdce Jihoafrické republiky a přinese vám láhev za láhví naplněnou příběhy.
Vítejte v dobrodružství smyslů, kde se vaše chuťové buňky vydají na nezapomenutelnou cestu po jihoafrickém kraji, kde se rodí jedinečná vína plná vášně a tradice.
Degustace rumu
Degustace rumu
Degustace rumu
Degustace rumu

Připravte se na skvostnou paletu chutí, která se pohybuje od svěžích a ovocných tónů po robustní a plné bukéty. Začněte s naším elegantním Sauvignon Blanc, jehož svěžest vás okouzlí jako vánky nad jihoafrickými pláněmi. Pokračujte do srdce červených vín s naším plným a komplexním Syrahem, který v sobě nese bohatství slunečné půdy a vášně vinařů.

Každé víno není jen nápojem, jsou to příběhy o lidech, půdě a kultuře. Přijďte s námi prožít neopakovatelný zážitek, kde se spojíte s přírodou a rodinnými tradicemi při každém skleničce. Každý doušek je výlet do jihoafrické krajiny, do náruče slunce a do rodinných vinic, kde se vášnivě pečuje o každý hrozen.

Připojte se k nám na vinné degustaci, kde vám vína představí Lucie, která dlouhá léta žila v Africe a farmáře zná osobně. Přichystejte se na jedinečný zážitek, který zanechá v ústech stopu Jihoafrické republiky a jejích vinařů. Vaše sklenice bude bránou do světa, kde se setkávají vášeň, tradice a nezapomenutelné víno. Na zdraví!

Rezervujte si své místo včas, kapacita je omezena.

Na akci bude přítomen fotograf. Pokud si nepřeje být foceni, informujte fotografa před začátkem akce.

Ubytování

Po skončení akce neodcházejte. Zůstaňte u nás na hotelu a prodlužte si příjemný zážitek.

Rezervace

Registrujte se na tuto akci
a zažijte neopakovatelné.

Galerie

Podívejte se na fotky z minulých akcí a nasajte atmosféru.