šaman a líčitel Bohuslav Větrovský

Tradiční léčitelství a čínská medicína: Cesta Bohuslava Větrovského

Bohuslav Větrovský je léčitel a šaman, který propojil tradiční české léčitelství s čínskou medicínou. Během své životní cesty potkal své učitele a pronikl do podstaty duchovních řádů. Zažijte s ním harmonizaci těla i duše.

Dnes je osobností na scéně alternativní medicíny, je vyhledávaným znalcem a učitelem pro lidi, otevírající se duchovnímu poznání. „Pohlédl jsem do tváře ďábla, ale viděl jsem i Boha. A to mi dává sílu kráčet vpřed. V duchu pokorně děkuji za všechno prožité zlo. Chápu, jak moc mě posunulo v před. Pochopil jsem to, co jsem vždy někde uvnitř cítil – že mým skutečným posláním je prostřednictvím svých schopností pomáhat lidem,“.

30 let zkušeností

Spolupracuje například s Ústřední vojenskou nemocnicí v Praze a pomáhá lidem uzdravit se a vyřešit jejich nejen zdravotní komplikace. Stanoví diagnózu, určí postup léčby, předepíše bylinky, čajíčky a ostatní už je na nich. Kdo se chce vyléčit, dodržuje léčebné postupy a uzdraví se. 

Trvalo bezmála 30 let, aby znalosti a zkušenosti z oblasti přírodní medicíny a bylinkářství proměnil v kvalitní doplňky stravy. O nově vyvinutých produktech stravy řekl:

,,Pokud člověk používá k pomoci obnovení sil a zdraví bylinky, musí je používat dlouhodobě, aby měly účinnost na naše zdraví. Lidé často bylinky odkládají a používají chemické léky, které pomohou opravdu velice rychle a účinně. Bohužel imunitní systém z toho nemá radost. Bylinky pomáhají pozvolna a dlouhodobě.”

Filozofie produktu vychází z filozofie tradiční české bylinkářské školy, tradiční čínské medicíny a nejnovějších vědeckých poznatků o jednotlivých bylinkách a houbách, které naši předci používali ke zlepšení našeho zdraví. Jsou zcela přírodní a jedná se o jedinečnou směs bylin a hub, které se navzájem podporují.

V NATURAMEDICIN již vyvinuli a vyrobili první řadu doplňků stravy, nazvanou STROM ŽIVOTA. Tyto produkty mohou významným způsobem pomoci našemu tělu v jeho regeneraci, získat vitalitu a zkvalitnit život.
Vážíme si spolupráce s Bohuslavem. Lexor se nově stane místem, kde se můžete dozvědět spoustu zajímavých informací.

Těšíme se na osobní setkání s vámi.

Přednášky Bohuslava Větrovského

Dotkněte se mystiky a přivítejte závan alternativní terapie.

Červenec

Tajemství a diagnostika lidského jazyka, praktická část akupresurní body našeho těla.

Přednáška pátek 26. 7. – cena 499 Kč
Osobní konzultace 27. a 28. 7. – cena 699 Kč / 45 minut

Srpen

Krevní skupiny a jejich orientační stanovení, praktická část kouzlo čínské masáže.

Přednáška pátek 30. 8. – cena 499 Kč
Osobní konzultace 31. 8. a 1. 9. – cena 699 Kč / 45 minut

Říjen

Téma bude upřesněno.

Přednáška sobota 12. 10.
Osobní konzultace 13. 10.

Listopad

Téma bude upřesněno.

Přednáška pátek 15. 11. 
Osobní konzultace 16. a 17. 11.

Rezervace

Pro rezervaci vámi vybraného termínu využijte prosím jeden z kontaktů níže.