Svatební místo

Svatební místo

Svatební místo

Pro svatbu je třeba vybrat místo nezapomenutelné a magické. Historický dům v samém srdci města Příbor nabízí kapacitu až 60 hostů. Svým osobitým kouzlem a úžasným zázemím dotvoří atmosféru tak, aby Vaše svatba byla dokonalá.
Lexor svatba
Lexor svatba
Lexor svatba
Lexor svatba
Lexor svatba

Dokonalé místo

Vítejte v luxusním prostoru, kde se Vaše představy mohou stát skutečností. S láskou a precizností Vám umožníme uspořádat svatbu snů, která zanechá ve všech hostech nekonečně vzpomínek plných radosti, dojetí a pýchy. S naším prvotřídním ubytováním a profesionálním týmem plným kreativity Vám pomůžeme vytvořit svatební den, který bude zrcadlit Vaši jedinečnou lásku a styl. Přijďte a spojte své osudy v nádherném prostředí. Postaráme se o to, aby každý detail byl jedinečný a Vy si užili naplno tento výjimečný okamžik.

Řekněte ano

Vaše svatba může proběhnout hladce, bez starostí a nepříjemných překvapení. O vše se postaráme. V přízemí Vás čekají společenské prostory pro 60 hostů, zázemí pro catering a dětský koutek pro Vaše milované ratolesti. K dispozici je Vám i malý dvůr pro venkovní posezení. Využít můžete 4 luxusní apartmá, každé naprosto jedinečné, jen si vybrat to pravé. Obřad samotný může proběhnout na nedaleké radnici, půvabném kostelíku nebo v zahradách piaristického kláštera, ty jistě dodají nezapomenutelným chvílím magii a poskytnou nádherné pozadí pro fotografie i dostatek místa pro všechny.

Podlehněte kouzlu

Představujeme Vám svatební kouzlo našeho hotelu! U nás může Vaše svatba vypadat elegantně, romanticky a naprosto nezapomenutelně.

Pomůžeme proměnit Vaše svatební sny ve skutečnost.

Soutěž o svatbu zdarma

Budete se vdávat? S trochou štěstí nemusíte platit 20 000 za nájem.
Platí pro rok 2023.

Galerie

Nechte se inspirovat okamžiky prožitými v našich prostorách. Dokonalé zázemí a nádherný interiér jistě okouzlí všechny svatební hosty. Těšte se a užijte si svůj svatební den.

Nezávazná poptávka

Pokud chcete rychlý kontakt, zavolejte na číslo 777 754 902.
Pokud raději píšete, použijte kontaktní formulář.

Byli u nás

V našem hotelu se snažíme vytvořit prostředí,
kde se hosté cítí jako doma a jejich potřeby jsou
plně uspokojeny.

recenze Tomáš
recenze Lukáš
recenze Kateřina
recenze Karolína
recenze Petra
recenze Markéta
recenze Libor
recenze Přemysl
recenze Petr
recenze Naděžda